Ranglijst Senioren

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 20 gespeeld op 21 februari 2020

Voor de uitslagen klik hier

 

Na 10 ronden zal een volledig overzicht worden gepubliceerd. Vanaf ronde 20 zal er iedere week een volledig overzicht worden gepubliceerd. Vragen?  mail de wedstrijdleider

Stand na ronde 20        
PositieNaamPuntenGspGwRmVlPercNg
1R. van Diepen A1191292183,38
2P. Verkerk A1151392276,97
3J. Pilon A1151483367,96
4J. van Meeuwen A1091456357,16
5R. Schut B1021181277,39
6M. Veenstra A1011772847,03
7R. Bakker A100842262,512
8J. Bakker A1001142545,59
9E. Flierman A971133540,19
10P. Samuels A971232733,38
11H. Schut A961443739,36
12R. Hoffmann B941371557,77
13R. Heijink A931326538,57
14S. Wolkers B921675459,44
15Y. van Buren B911556453,35
16B. Breedveld C8617100758,83
17S. Schut B861663746,94
18R. Meesters C851892755,62
19F. Verkerk B841444642,96
20Rb. Bloem C821572653,35
21H. Brain B811070370,010
22R. Gooijers B811031635,010
23S. Najetovic C801663746,94
24J. van Diepen C801638543,84
25J. Truong C791881947,22
26F. Slot C7417701041,23
27I. Venneker C721426635,76
28N. Meesters C7017521035,33
29J. de Goede C701417632,16
30R. Keizer C671425732,16
31I. Jansen C4500000,020

 

 

Opening '64