Ranglijst Senioren

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 23 gespeeld op 13 maart 2020

Voor de uitslagen klik hier

 In verband met het coronavirus zijn ook wij genoodzaakt de competitie vooralsnog voor 2 weken stil te leggen.

In principe is de 1e avond waarop kan worden gespeeld, 3 april.
Dat is een thema avond, rapid (de laatste van drie ronden door het seizoen heen).
Voor de stand klik hier

Vragen?  mail de wedstrijdleider

Stand na ronde 23      
PositieNaamPuntenGspGwRmVl
1R. van Diepen A133151122
2J. Pilon A131171043
3P. Verkerk A129161123
4J. van Meeuwen A12016664
5M. Veenstra A11520929
6R. Schut B11413922
7J. Bakker A11414626
8R. Bakker A1099423
9P. Samuels A10715429
10R. Heijink A10714365
11E. Flierman A10611335
12H. Schut A10617539
13R. Hoffmann B10416817
14R. Meesters C103211227
15S. Wolkers B10219856
16B. Breedveld C100191207
17Y. van Buren B9815564
18F. Verkerk B9816547
19R. Gooijers B9511416
20S. Najetovic C9419738
21S. Schut B9317638
22Rb. Bloem C9218828
23J. van Diepen C8918396
24J. Truong C88208210
25H. Brain B8710703
26F. Slot C84208012
27I. Venneker C8315366
28J. de Goede C8017278
29N. Meesters C78205312
30R. Keizer C7516268
31I. Jansen C450000

 

 

Opening '64